KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17133063
nr 1713 3063
Kerstin Andrée, Signerad, "Köket i Torpet". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 57x48 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 14 juli 2025
kl 18:24:05
100 kr
150 kr
200 kr